Kačírek 14 - 20 mm: Drobný čištěný kámen o průměru 14-20 mm je vhodný jako okrasný povrch či dekoraci. K odběru po kubických metrech nebo balený v pytlích po 20 a 50 kg.
Kačírek 20 - 50 mm: Čištěný kámen o průměru 20 - 50 mm je vhodný jako hrubý okrasný povrch, podklad či dekoraci. K odběru po kubických metrech nebo balený v pytlích 50 a 100 kg.
Štěrk šedý 14 - 20 mm: Dobrý vzhled a nízká cena udělali ze štěrku jeden z nejběžnějších povrchových materiálů. Průměr 14 - 20 mm, k dostání po kubických metrech a pytlovaný po 20 a 50 kg.
Štěrk šedý 20 - 50 mm: Hrubý štěrk je dobrý podkladový materiál i okrasný kámen. Průměr 20 - 50 mm, dostupný v pytlích po 50 a 100 kg nebo v kubických metrech.
Štěrk bílý 14 - 20 mm:Ideální okrasní kámen. Parametry běžného štěrku v kombinaci s bílou barvou oživí váš záhon, zahradní rybníček či květináče. Průměr 14 - 20 mm, k dostání po kubických metrech a pytlovaný po 20 a 50 kg.
Štěrk bílý 20 - 50 mm:Dekorační kamenivo pro okrasné účely. Průměr 20 - 50 mm, dostupný v pytlích po 50 a 100 kg nebo v kubických metrech.
Vápenitý dolomit - okrasná drť: Jemné okrasné kamenivo pro okrasné účely, zle použít také jako stavební materiál. Dostupný v balení po 50 a 100 kg.
Labský kámen: Oblé kameny různých velikostí a druhů, použitelné jako okrasné prvky na mnoha různých místech. Průměr od 8 do 25 cm.
Pískovcové kameny šedomodré: Dekorační kámen pro rozličné použití na skalky, ohraničení záhonů či dle vaší vlastní invence. Různé průměry. Prodej po kg.
Pískovcové kameny okrové: Okrová varianta pískovcového dekoračního kámene. Rozličné použití na skalky či dle vaší vlastní invence. Různé průměry. Prodej po kg.
Pískovec řezaný - šedomodrý: Řezané pískovcové kvádry šedomodré barvy. Různé tloušťky a tvary. Prodej po kg.
Pískovec řezaný - okrový: Řezané pískovcové kvádry okrové barvy. Různé tloušťky a tvary, použití jako dekorační kámen, vhodné i jako podlahový materiál pro exteriérové použití. Prodej po kg.
Žulové kostky šedé 5x5 cm: Žulové kostky pro podlahy, cestičky i jako dekorační kámen. Šedá barva, velikost strany ca. 5 x 5 cm. Prodej po kg.
Žulové kostky šedé 10x10 cm: Žulové kostky pro podlahy, cestičky i jako dekorační kámen. Šedá barva, velikost strany ca. 10 x 10 cm. Prodej po kg.
Žulové kostky bílé: Bílé okrasné žulové kostky, vhodné i jako dlažba. Velikost strany 5 x 5 a 10 x 10 cm. Prodej po kg.
Travertin: Dlažební, obkladový a okrasný kámen různých velikostí a tvarů. Ikonka pouze ilustrační - dostupné důzné druhy. Vzorník na požádání - Gabriela Štochlová.
Alpínkové kameny: Ozdobné kameny například pro použití na skalkách. Nejrůznější velikosti, tvary i barvy.
Regulační kameny: Žulový produkt vhodný například do zídek. Původním použitím k regulaci potůčků a úpravě břehů. Velikost 20 - 40 cm, hmotnost kusu ca. 25 kg.